PRODUCENCI

Drapak dla kota 42cm z legowiskiem

Drapak dla kota 42cm z legowiskiem

Super modny drapak w słodkim kolorze różowym. Na pewno spodoba się Twojemu kotu, jak i Tobie. Ma wygodne legowisko w postaci poduszki. Twój kotek może tępić sobie pazurki na półokrągłym drapaku lub walcowatej belce. Twój kotek może również bawić się, dzięki zamocowanej piłeczce, a po zabawie może wylegiwać się na różowym legowisku.


U nas dostępne są różne modele drapaków. Od zupełnie małych, po duże. UWAGA! Atrakcyjne ceny!

Transporter dla kota 48x32x31cm

Transporter dla kota 48x32x31cm

Hit! Najlepiej sprzedawany transporter w ostatnim czasie ze względu na wykonanie, prostotę i super słodki kolor - róż! Może być przeznaczony do transportu kotów, psów małych ras oraz królików. Ten transporter ułatwi Ci wyjazd do weterynarza, wizytę u rodziny, znajomych oraz na wakacje.


Nasz sklep zoologiczny posiada w sprzedaży również różne kolory transporterów oraz torby transportowe w różnych rozmiarach.

Kocimiętka - w różnej postaci

Kocimiętka - w różnej postaci

Kocimiętka w proszku powstaje ze specjalnie oczyszczonych liści kocimiętki. Zachęca kota do zabawy i wspaniale wskaże mu jego ulubione miejsca. Jest ona w formie pokruszonej, dlatego można użyć ją do posypywania lub napełniania zabawek. Kocimiętka zawiera liście Nepeta Cataria. Miętowy zapach pobudza instynkt kota do zabawy. Kocią miętką można potraktować zabawki oraz drapaki (aby kot chętnie podchodził do drapania) i inne kocie akcesoria. Zapach zapewni kotu dużo przyjemności podczas zabawy. Zioła kocimiętki są całkowicie nieszkodliwe, więc kot może je zjeść bez żadnego ryzyka dla swojego organizmu. Kocimiętka może być użyta w celu wykonania zabawki lub uatrakcyjnienia jakiegoś miejsca dla kota. Zapach rośliny, który jest zbliżony do miętowego jest bardzo kuszący dla prawie wszystkich kotów. Inspiruje je i zachęca do zabawy.

Nasz sklep zoologiczny posiada kocimiętkę w różnej postaci: w proszku, w sprayu, w zabawkach, w smakołykach.

Akyszek - odstraszacz w sprayu

Akyszek - odstraszacz w sprayu

Skuteczny preparat zapachowy odstraszający koty z miejsc, gdzie wyrządzają szkody i gdzie nie powinny przebywać, np. aby nie drapały mebli, foteli, a także nie załatwiały się w nieporządanych miejscach. Spray można stosować zarówno w pomieszczeniach zamkniętych jak i na zewnątrz.

W sprzedaży również środki na odrobaczenie, tabletki antystresowe, płyny maskujące zapachy zwierząt, neutralizatory i wiele, wiele innych.